Поїзд курсуватиме 16-17 вересня
Укрзалізниця призначила додаткові рейси поїзду №191/192 Київ – Львів.
Про це повідомляє пресслужба УЗ.
«Поїзд виїжджатиме з Києва 16 та 17 вересня, о 7:05, і прибуватиме до Львова о 17:03. Зворотно, зі Львова, поїзд відправлятиметься в ті ж дати, о 13:15, і прибуватиме до Києва о 22:05», – ідеться в повідомленні.
Квитки на додаткові потяги можна придбати в застосунку, чат-боті або на офіційному сайті Укрзалізниці, а також у касах вокзалів.
Нагадаємо, також з 14 по 16 вересня курсуватиме додатковий поїзд Київ – Харків.