Головна УрбаністикаІз Києва до Львова запустять додатковий потяг
З Києва до Львова курсуватиме додатковий потяг.

Із Києва до Львова запустять додатковий потяг

ФОТО: Укрзалізниця / Facebook

Автор kashtan NEWS

Поїзд курсуватиме 16-17 вересня

Укрзалізниця призначила додаткові рейси поїзду №191/192 Київ – Львів.

Про це повідомляє пресслужба УЗ.

«Поїзд виїжджатиме з Києва 16 та 17 вересня, о 7:05, і прибуватиме до Львова о 17:03. Зворотно, зі Львова, поїзд відправлятиметься в ті ж дати, о 13:15, і прибуватиме до Києва о 22:05», – ідеться в повідомленні.

Квитки на додаткові потяги можна придбати в застосунку,  чат-боті або на офіційному сайті Укрзалізниці, а також у касах вокзалів.

Нагадаємо, також з 14 по 16 вересня курсуватиме додатковий поїзд Київ – Харків.

Вам також може сподобатися