Найчастіша причина виїздів рятувальників, як і раніше – пожежі
За минулий тиждень київські рятувальники здійснили 177 виїздів на ліквідацію надзвичайних ситуацій.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління ДСНС у м. Києві.
Основною причиною виїздів традиційно залишаються пожежі: їх у столиці за тиждень було зафіксовано 110.
Ще 3 виїзди було здійснено на місця аварій, 27 – на допомогу населенню та іншим службам. 31 виклик був хибним.
Під час надзвичайних ситуацій загинуло дві особи. Одну людину було врятовано.
Нагадаємо, минулого тижня сталася пожежа в одній із лікарень Деснянського району.