Над черговою памʼяткою архітектури та містобудування нависла загроза
На сполох вдарив громадський активіст Дмитро Перов.
Так, на сторінці у Фейсбуку він розповів про історію будинку, що опинилася під загрозою. Йдеться про садибу купчині Клавдії Дроннікової на вулиці Сагайдачного, 35. Її було споруджено в 70-х роках ХІХ століття.

«Будівля є характерним зразком купецького будинку, що відображає характер епохи. Це – двоповерхова будівля з крамницями та вітринами на першому поверсі. Другий поверх – житловий. Цікавим також є те, що з моменту своєї побудови і до реквізиції радянською владою – садиба належала різним представникам однієї сімʼї».
За даними Дмитра Перова, нині горішні приміщення будівлі зареєстровані на Оксану Усенко.

Але з чийого відома бригада «трудівників» надбудовує на двоповерхову памятку ще додаткові поверхи у двір? Сподіаваємося, це буде з’ясовано. Департамент охорони культурної спадщини КМДА видав припис щодо порушення вимог пам’яткоохоронного законодавства. А Департамент територіального контролю міста Києва – про демонтаж незаконних конструкцій.
Поки що роботи вдалося призупинити, зазначає Дмитро Перов. Громадські активісти підготували звернення до поліції.