Забудовники хотіли звести на прибережній смузі три 25-поверхові будинки
Суд залишив у власності громади Києва дві ділянки на території парку «Микільська Слобідка», які хотіли забудувати багатоповерхівками.

Про це повідомляє ГО «Микільська Слобідка».
«Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду остаточно відмовив у задоволенні позову щодо поновлення забудовнику оренди двох комунальних земельних ділянок під обслуговування будівництва на вулиці Микільсько-Слобідська, 7-9, які входять у межі парку «Микільська Слобідка», – йдеться у повідомленні.
Таким чином київська громада повернула собі 5 га зеленої зони, на якій «ЛВ-ХОЛДИНГ» та ТОВ «НОВА СЛОБІДКА» планували побудувати три 25-поверхові будинки.

Згідно з рішенням суду, забудовник втратив право на користування ділянкою 8000000000:66:178:0142 (незавершене КП «Плесо» розширення пляжу «Веселка»), а також ділянкою 8000000000:66:178:0143, яку використовував для проїзду на будівельний майданчик.
Суди громади проти забудовника тяглися з 2020 року. Постанову Верховного Суду було оприлюднено 25 серпня 2023 року, вона є остаточною і не підлягає оскарженню.
Нагадаємо, компанія Бродського «розморозила» через суд будівництво ТЦ на Хрещатику.