Киянин вирощував та виготовляв канабіс у квартирі
Зловмисник перетворив орендоване помешкання в нарколабораторію. Він збував готовий наркотик за готівку під час особистих зустрічей із клієнтами.
Його затримали працівники управління боротьби з наркозлочинністю столичного главку поліції.

За словами начальника управління боротьби з наркозлочинністю ГУНП України в Києві Олександра Дибова, в оселі було знайдено майже кілограм канабісу, засоби для зважування та фасування, обладнання для вирощування, спеціальні бокси для зберігання, горщики з ґрунтом та залишками рослин, мінеральні добрива.
За цінами «чорного» ринку вартість вилучених наркотичних речовин становить понад 400 000 гривень.
Слідчі Шевченківського районного управління поліції розпочали кримінальне провадження, інформує відділ комунікації поліції Києва.
Kashtan NEWS розповідав: з 14 до 20 серпня столичні патрульні затримали на вулицях Києва 38 осіб, які зберігали, ймовірно, наркотичні речовини.