Поліцейські затримали чоловіка
У Подільському районі столиці правоохоронці затримали велосипедиста, який через помсту обстріляв автомобіль жінки з дитиною.
Про це повідомляє поліція Києва.

Як розповіли правоохоронці, до них звернулася жінка й повідомила, що їхала автомобілем разом із малолітнім сином, як раптом невідомий на велосипеді здійснив постріл у напрямку її транспортного засобу та зник з місця події.
Вжитими оперативно-розшуковими заходами поліцейські розшукали та затримали 46-річного стрілка, вилучивши в нього зброю, з якої той стріляв по автівці, — револьвер.
Свої дії чоловік пояснив тим, що його ніби то «підрізав» автомобіль, коли він їхав на велосипеді, а тому таким чином він вирішив помститися водієві.
За фактом стрілянини відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство, вчинене із застосуванням зброї) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до семи років позбавлення волі.
На щастя, внаслідок стрілянини ніхто не постраждав.
Нагадаємо, поліцейські затримали двох чоловіків, які влаштували стрілянину в Дарницькому районі столиці під час поїздки в автомобілі.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.