Медики надають допомогу потерпілим
На одній із вулиць столиці водій «Тойоти» не впорався з керуванням і наїхав на двох перехожих за межами проїзної частини.

Як повідомляє ГУ Нацполіції в Києві, інцидент стався в середу, 25 жовтня, на Великій Васильківській.
«Попередньо встановлено, що 27-річний водій автомобіля «Тойота Авенсіс», рухаючись проїзною частиною, не впорався з керуванням та виїхав на тротуар. Внаслідок цього здійснив наїзд на двох пішоходів, які стояли на зупинці громадського транспорту. Потерпілі отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості, наразі медики надають їм необхідну допомогу», – йдеться в повідомленні.
Перевірка на приладі «Драгер» не виявила у водія ознак алкогольного сп’яніння. За фактом інциденту розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Вирішується питання щодо повідомлення водієві про підозру.
Читайте також: У двох районах Києва знайшли вибухонебезпечні предмети .