Поліція разом із зоорятівниками повернула лісового гостя додому
Мешканці Києва помітили лісового оленя, який бігав вулицями столиці.
Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Києва.
Повідомлення про незвичайного гостя, що розгулює по вулиці Чистяківській у Святошинському районі, надійшло на лінію 112 у ніч проти 25 жовтня.
«Патрульні не змогли зупинити тварину, адже олень міг травмуватися. Вже надранок, коли лісовий гість забіг на територію дитячого садочку та приліг відпочити між корпусами закладу, інспектори розпочали заходи, щоб повернути тварину до дикої природи», – розповіли в поліції.
Поліцейські викликали на допомогу зоозахисників із служби порятунку диких тварин, які безпечно приспали оленя та разом із патрульними доставили його до найближчого лісу.
«Дякуємо колегам за злагоджені дії та сподіваємося, що олень повернувся додому. Друзі, не будьте байдужими, піклуйтеся про братів наших менших та повідомляйте про подібні випадки на лінію 112 — ми обовʼязково допоможемо», – зазначили у патрульній поліції.
Читайте також: Травмувалися в тумані: київські зоозахисники врятували зграю перелітних гагар.