Невдале планування транспортних розв’язок призводить до ДТП
Містопланувальник Станіслав Клименко назвав в ефірі ютуб-проєкту «Каштан.Інтерв’ю» місця з найгіршою організацією дорожнього руху в Києві.
«По аварійності це точно Галицька площа. Це проблема номер один: там дуже рознесені пішохідні переходи, дуже активний лівий поворот і дуже розтягнуто перехрестя», – сказав він.
Також дуже проблемними з точки зору експерта є ВДНГ, розв’язки на мосту Патона і Дарницька площа.
«Дарницька площа взагалі не людиноцентрична: ти приїздиш на одну зупинку і маєш перейти пів площі через підземний перехід, щоб сісти на іншій стороні на цей самий транспорт, якщо тобі треба в інший бік», – зазначив Клименко.
Ще одна критична локація – станція метро «Чернігівська».
«Вона жахлива, і вона не те що не сучасна з 2010 року – вона взагалі не для людей. Вийти з метро наверх, де немає взагалі нічого інклюзивного, спуститися в перехід, щоб або перейти на іншу сторону, або піднятися на трамвайну платформу. Тобто там все отаке багаторівневе, воно не працює для людей», – вважає експерт.
Дивіться повністю інтерв’ю зі Станіславом Клименком у новому випуску «Каштан.Інтерв’ю».
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.