У «Межигір’ї» працевлаштували людей, які раніше опікувалися парком
За 44 дня з моменту відкриття для відвідувачів у новому статусі маєтку президента-втікача Віктора Януковича «Межигір’я» парк відвідали понад 35 тисяч людей.
Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.
Як зазначили в міністерстві, із зазначеної кількості відвідувачів півтори тисячі — учасники бойових дій, для яких вхід у парк безкоштовний.
«Державний парк «Межигір’я» сплатив 7,2 млн грн податків до держбюджету, що є підтримкою для економіки України вперше за 10 років. За перші 3 тижня роботи парк отримав понад 4 млн грн лише на вхідних квитках, що говорить про його самодостатність», — наголосили в МКІП.
Також у міністерстві зауважили, що в «Межигір’ї» створено 134 офіційні робочі місця, де працюють люди, які раніше опікувалися парком на волонтерських засадах.
Нагадаємо, минулого літа Верховна Рада України схвалила в другому читанні урядовий законопроєкт, який передбачає створення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення на базі маєтку президента-втікача Віктора Януковича «Межигір’я».
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.