Водойма була перлиною району
На столичному Виноградарі пересохло Синє озеро, яке нещодавно київські комунальники обіцяли врятувати.

Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомив аткивіст Михайло Сторожук, прикріпивши відповідні фото водойми.
«Повністю висохло, загинуло Синє озеро на Виноградарі. Перлина району. Місце, де я виріс. Тут колись жили і розмножувалися болотяні черепахи та безліч інших видів тварин… Екосистема знищена практично безповоротно», — написав Сторожук.

За його словами, озеро померло, так і не дочекавшись на допомогу з бюджету міста. Нібито на порятунок озера кошти було виділено ще кілька років тому.

Як повідомлялося, у Києві нависла загроза над мальовничим озером Небреж, що на Осокорках.