Точку нічного життя викрили журналісти
Столичні правоохоронці викрили в Печерському районі столиці розважальний заклад, який функціонував з порушенням комендантської години та реалізовував відвідувачам алкоголь у заборонений час.
Про це повідомляє ГУНП України в м. Києві.
«До поліції надійшло повідомлення від представника ЗМІ про роботу одного із закладів на вулиці Федорова. В подальшому відповідні відеоматеріали були оприлюднені в соцмережах», — повідомили в поліції.
Правоохоронці нагадали, що за рішенням Ради оборони Києва закладам громадського харчування дозволено працювати лише до 23.00.
Стосовно адміністратора закладу поліцейські склали протокол про адміністративне правопорушення за ст. 156 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення». Санкція статті передбачає від 6800 до 13600 гривень штрафу.
Крім цього, із працівниками закладу провели превентивну роботу.
Нагадаємо, з кінця вересня у Києві діють нові перепустки для пересування містом під час дії комендантської години.