Головна БезпекаНімцям покажуть, як кияни живуть у метро під час повітряних тривог

Німцям покажуть, як кияни живуть у метро під час повітряних тривог

Автор Kashtan News

Україна організує виставку у метрополітені Гамбурга.

У середу, 12 липня, у гамбурзькому метро відкривається виставка “Next Station Ukraine” («Наступна станція – Україна»). Про це повідомили у генеральному консульстві України у Гамбурзі.

Фотоекспонати виставки, розташованої на центральній станції гамбурзького метро Rathaus, присвячені життю киян у Київському метрополітені під час повітряних тривог.

«Головний меседж акції, за задумом організаторів: “Поки ми чекаємо метро в Німеччині і цілком нормально пересуваємося місцевим громадським транспортом, світ в Україні, як відомо, виглядає зовсім інакше. Люди використовують станції метро, ​​щоб захиститися від нападів. Фотовиставка має на меті дати мешканцям Гамбурга фотографічне уявлення про воєнну ситуацію в Києві та за його межами», – йдеться у повідомленні.

Експозиція “Next Station Ukraine” триватиме протягом липня. Раніше схожі фотовиставки пройшли у Берліні та Празі.

Нагадаємо, у Києві розпочався сезон цвітіння гортензій. Побачити квітування можна у різних локаціях міста – зокрема, на кілометровій алеї на Русанівській набережній.

ФОТО: Generalkonsulat der Ukraine in Hamburg

Вам також може сподобатися