Адміністрація медзакладу оголосила тендер на відновлення лікарні після російської ракетної атаки
Розпочали пошук надійних партнерів для виконання будівельних та ремонтних робіт, щоб якнайшвидше повернути наш заклад до нормального функціонування та зробити його ще кращим, повідомляє НДСЛ «Охматдит».
Читайте також: В «ОХМАТДИТІ» РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ПЛАНОВА ХІРУРГІЧНА РОБОТА
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.