Міністр запевняє, що опалювальний сезон розпочнеться вчасно
Україна практично повністю відновила підприємства теплової генерації, які були пошкоджені внаслідок російських обстрілів.
Про це написав на своїй сторінці у Facebook віцепрем’єр-міністр – міністр відновлення, розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.
Водночас, з понад 700 об’єктів теплопостачання, які було пошкоджено росіянами, відновлено понад 65 відсотків, зазначає міністр.
«Загалом, станом на сьогодні рівень підготовки об’єктів ЖКГ до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2023/24 року становить майже 60 відсотків. Це базовий показник готовності на цей момент у році», – повідомив Кубраков.
Таким чином, опалювальний сезон в Україні почнеться вчасно, вважає віцепрем’єр.
«Попри всі труднощі, які маємо, впевнений, що технічно ми будемо готові на 100 відсотків до початку опалювального сезону вже до 1 жовтня. Але нам потрібна допомога. Як міжнародних партнерів, так і колег по уряду, органів місцевого самоврядування, на балансі яких знаходиться багато підприємств ТКЕ», – зазначив він.
Нагадаємо, раніше міністр енергетики Герман Галущенко розповів, де Україна братиме електрику взимку.