Головна НовиниПідзаробили: два посадовці  вкрали половину бюджету ремонту парку
київ прокуратура посадовці комунального підприємства розкрадали кошти під час ремонту парку

Підзаробили: два посадовці  вкрали половину бюджету ремонту парку

ФОТО: Київська міська прокуратура/Facebook

Автор Kashtan News

Уповноважені особи підробили документи                        

Столичні прокурори викрили двох посадовців, які привласнили майже половину бюджету реконструкції парку «Почайна».

Про це повідомляє прокуратура Києва.

«Повідомлено про підозру директору приватного підприємства та особі, уповноваженій на здійснення технічного нагляду, в заволодінні коштами місцевого бюджету на суму 1,6 млн гривень», — ідеться в повідомленні.

Як зазначили в прокуратурі, слідство  встановило, що наприкінці 2020 року КП «Київський центр розвитку міського середовища» уклало договір із підрядником на  здійснення капітальних будівельних робіт окремих комплексів парку «Почайна», а також договір на із технічного нагляду. Загальна сума будівельних робіт передбачала  3,6 млн гривень.

Утім, з метою заволодіння коштами, директор підрядної організації та спеціаліст із технічного нагляду під час передачі замовникові актів про виконання будівельних робіт внесли до цих  документів завідомо неправдиві відомості щодо обсягів їх виконання. Таким чином розбіжність між фактично виконаними роботами з ремонту та зазначеними в документах становить  1,6 млн грн, тобто 44 відсотки  від загальної суми фінансування.

Наразі досудове розслідування триває. З’ясовуються  всі обставини оборудки та можлива причетність до неї інших осіб. Також проводиться судова експертиза з метою визначення обґрунтованості витрат на будівельні роботи в ще одному столичному парку.

Як повідомлялося, столичні правоохоронці викрили розтрату двома посадовцями  КМДА 64 млн грн столичних платників податків, які планували витратити на передислокацію плавучої насосної станції для забезпечення мешканців  Києва питною водою.

Вам також може сподобатися