Зрадника ворог «протестував» на підпалах техніки військових
СБУ запобігла серії терактів у Києві, затримаши чергового завербованого агента країни-агресорки.

Про це повідомляє пресцентр спецслужби.
Як повідомили в СБУ, російський агент готував підриви авто, що належали військовослужбовцям Сил оборони.
Зокрема, на замовлення РФ фігурант збирався знищити три автомобілі українських захисників за допомогою саморобних вибухових пристроїв, які мав закласти під машини, а російські спецслужбісти повинні були дистанційно підірвати їх разом із військовими.
З’ясувалося, що таке завдання ворога погодився виконати безробітний киянин, якого агресор завербував через Телеграм-канал із пошуку «легких грошей».
В обмін на обіцянку швидкого заробітку окупанти спочатку «протестували» агента на кількох підпалах, які він скоїв у столиці. А вже після цього зловмисник отримав від куратора інструкцію для виготовлення саморобного вибухового пристрою та завдання на підрив авто. Тож згодом чоловік почав шукати «потрібні» транспортні засоби.
Співробітники СБУ задокументували злочини агента й затримали його в орендованцій для конспірації квартирі. На момент затримання терорист налаштовував віддалений доступ окупантів до двох телефонів із СВП, через які рашисти планували активувати вибухівку.
Ще один гаджет фігурант планував встановити біля місця спланованого теракту для фіксації злочину в режимі реального часу.
Наразі зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Нагадаємо, контррозвідка СБУ затримала агентів російського ГРУ, які готували серію терактів в українській столиці 9 травня.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.