Зілля надсилали замовникам за передоплатою
У столиці перед судом постануть сім учасників міжрегіонального наркоугруповання, яке займалося збутом канабісу.

Про це повідомляє поліція Києва.
За інформацією правоохоронців, наркобізнес очолював 29-річний мешканець Кривого Рогу, який раніше був учасником криворізької злочинної організації «Двадцятівські», а допомагали йому шестеро мешканців Києва віком від 24 до 29 років.
Угруповання збувало наркотики в інших регіонах країни. За цінами «чорного» ринку обіг від наркоторгівлі становив понад п’ять мільйонів гривень на місяць.

Свій «товар» наркоділери надсилали замовникам поштою гуртовими партіями, замаскованими всередині гідроакумуляторів. Потім їхні спільники фасували «товар» на «дози» та збували його в столиці, передаючи з рук у руки, а також відправляли замовлення поштовими сервісами за передоплатою по всій країні.
Учасникам угруповання загрожує до 12 років позбавлення волі.
Нагадаємо, столичні правоохоронці викрили 35-річного киянина в реалізації наркотиків, які були розфасовані у лампочки освітлення.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.