Синоптики дали свіжий прогноз
У столиці в четвер, 22 серпня, очікується зменшення спеки, а в області пройде дощ.
Про це повідомляє Український гідрометцентр.
«У Києві 22 серпня мінлива хмарність, без опадів, вдень по області місцями короткочасний дощ, гроза. Вітер північно-західний, 5-10 м/с», — попередили синоптики.
За їхнім прогнозом, температура вночі в області становитиме +16-21°, удень — +28-33°, у Києві вночі температурні показники знизяться до майже +20°, вдень повітря прогріється до +32°.
Станом на ранок у столиці вуличні термометри показували +20° за відносної вологості 62 відсотки і атмосферного тиску 741 мм ртутного стовпчика.
Нагадаємо, 20 серпня в Києві термометри показували + 34°.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.