Головна ЕкологіяПогода: спека трохи відступить

Погода: спека трохи відступить

Фото: ілюстративне з відкритих джерел

Автор kashtan NEWS

Синоптики дали свіжий прогноз

У столиці в четвер, 22 серпня, очікується зменшення спеки, а в області пройде дощ.

Про це повідомляє Український гідрометцентр.

«У  Києві  22 серпня  мінлива  хмарність, без опадів, вдень по області місцями короткочасний дощ, гроза. Вітер північно-західний, 5-10 м/с», — попередили синоптики.

За їхнім прогнозом, температура  вночі в  області становитиме +16-21°, удень —  +28-33°,  у Києві вночі температурні показники знизяться до майже  +20°, вдень повітря прогріється до +32°.

Станом на ранок у столиці вуличні термометри показували +20° за відносної вологості 62 відсотки  і атмосферного тиску 741 мм ртутного стовпчика.

Нагадаємо, 20 серпня в Києві термометри показували + 34°.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися