Метро працюватиме за новими правилами
Починаючи від сьогоднішнього дня поїзди в столичному метрополітені курсуватимуть із скороченим інтервалом руху.
Про це повідомляє пресслужба київської підземки.
«Із понеділка, 2 жовтня, інтервали між поїздами столичного метро в годину пік та між пік буде зменшено», — розповіли в метрополітені.
Залізничники пояснили, що середній проміжок часу між поїздами в годину пік складатиме 2:30 – 3 хвилини, в інший час очікування поїзда – 5 – 5:30 хвилин.
Водночас інтервали у вихідні дні наразі залишаються без змін — поїзди прибуватимуть до станцій кожні 6-7 хвилин.
На переконання метрополітенівців, зміни в графіку руху поїздів дозволять забезпечити більш комфортну поїздку для пасажирів, оскільки у вересні середньодобові перевезення в будні дні становлять понад 800 тисяч, а у вихідні дні — більше 500 тисяч пасажирів. Однак, зазначимо, це все ще досить низький показник для інфраструктури київського метрополітену.
Водночас при поданні сигналу «повітряна тривога» рух поїздів здійснюється підземними ділянками, а на наземній — призупиняється, а всі 46 підземних станцій працюють у режимі укриття цілодобово.
Також у підземці звернули увагу і на той факт, що в разі оголошення повітряної тривоги вночі та відбою вранці працівникам підприємства необхідний час для організації руху та випуску поїздів на лінії, оскільки вони також перебувають в укритті.
«Враховуючи ці обставини, рух поїздів наземними ділянками розпочинається зі зміщенням основного графіка роботи», — попередили у метрополітені.
Нагадаємо, в столичному метрополітені лунають нові аудіооголошення: на синій лінії пасажирам повідомляють про прибуття до станції «Площа Українських Героїв» замість «Площа Льва Толстого».