Правоохоронці забезпечують публічну безпеку та порядок
У вівторок, 15 серпня, поліція оточила корпуси Києво-Печерської Лаври, аби забезпечити громадський порядок під час роботи комісії Мінкульту.
Про це повідомляє УНН із посиланням на речницю Печерського управління поліції ГУНП в Києві Оксану Тищенко.
Також у поліції спростувала інформацію про те, що правоохоронці зірвали замки на корпусах Лаври.
«Поліція оточила корпуси, проте не зривала ніякі замки. На місці поліція забезпечує публічну безпеку та порядок, а у Лаврі працює комісія», – повідомила Тищенко.
Нагадаємо, суд зобов’язав ченців чоловічого монастиря, який займає Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру, повернути в користування державі майже 80 об’єктів Нижньої Лаври.