Будівельники вже демонтують дах пам’ятки
У центрі Києва забудовники знову почали знищувати історичний будинок на вулиці Рейтарській, 37, незважаючи на відкрите кримінальне впровадження.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook київський активіст Дмитро Перов.
«Будинок Київського повітового земства 1913 року перебуває в Державному реєстрі нерухомих пам’яток під № 644-Кв. На будинок укладений охоронний договір. Однак така собі компанія НЕСТ вирішила зайнятись фасадизмом. Планують відреставрувати фасад, все інше знести – і розширити площі «вшир», – написав активіст.
Також він повідомив, що на майданчик вже загнали бурову машину, а робітники почали розбирати оригінальний дощатий дах будинку.

Це не перша спроба забудовників приступитися до історичної пам’ятки на Рейтарській. У травні цього року після заяви депутатки Київради Ксенії Семенової Нацполіція відкрила кримінальне впровадження за фактом незаконної реставрації будинку повітового земства.

Нагадаємо, раніше київські екологи створили петицію проти знищення унікального урочища Покол у Голосіївському районі, яке забудовники планують перетворити на гламурний парк.
Також у Києві триває ремонт Липової алеї на ВДНГ: кияни просять зберегти автентичні ліхтарі.