Зловмисники напали на вулиці на хлопця, застосувавши сльозогінний газ
Поліцейські затримали двох грабіжників, які напали на 21-річного хлопця в столичному парку «Нивки».
Про це повідомили в київській поліції.

Зловмисниками виявилися кияни 2004 та 2005 років народження.
«У ході досудового розслідування ми встановили, що хлопці підійшли до молодика, один вдарив його по ногам, а інший в цей час застосував сльозогінний газ. Потім вирвали рюкзак та з викраденим майном з місця вчинення кримінального правопорушення зникли. У подальшому, цього ж дня, вони на вулиці Данила Щербаківського розрахувались викраденою банківською карткою потерпілого», – розповіла слідча відділу поліції №3 Шевченківського управління поліції Іванна Олійник.
Слідчий відділ відкрив проти фігурантів одразу два кримінальні провадження – за ч. 4 ст. 186 КК (грабіж, вчинений в умовах воєнного стану) та ч. 3 ст. 357 (викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження).
Шевченківський райсуд обрав обом фігурантам запобіжний захід – тримання під вартою. Підозрюваним загрожує до десяти років позбавлення волі, зазначили у поліції.