Знищено понад два десятка цілей, але не обійшлося без жертв
Проти ночі 30 серпня російські окупанти здійснили вперше з весни масовану комбіновану повітряну атаку української столиці із застосуванням ударних дронів і ракет повітряного базування.

Про це повідомляє Київська міська військова адміністрація.
«Такого потужного нападу Київ не відчував від весни. Ворог здійснив масовану, комбіновану атаку з використанням безпілотників та ракет», — йдеться в повідомленні.
Як зазначили у КМВА, спершу рашисти застосували ударні БпЛА (попередньо — баражуючі боєприпаси «Shahed»).
Кілька груп дронів прямували на Київ з різних напрямків. Після цього на столицю полетіли ракети, запущені із бортів стратегічної авіації Ту-95мс із району Каспійського моря.
Загалом, як зауважили у КМВА, силами і засобами протиповітряної оборони було знищено понад 20 ворожих цілей.

На жаль, уламки від них упали на кілька районів столиці, внаслідок чого загинули люди. Так, за повідомленням КМДА, уламки ворожих боєприпасів упали в чотирьох місцях у Шевченківському та в одному — у Дарницькому районах, на нежитлової забудови. В місцях падіння цих уламків виникли загоряння, які ліквідували загони ДСНС.
«Внаслідок ракетної атаки ворога в Києві загинуло дві людини. Дві — отримали поранення і госпіталізовані», — констатували в столичній мерії.
Водночас начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов на своїй сторінці у соцмережі розповів, що через падіння уламків ракет в одному з районів Київської області пошкоджено шість приватних будинків.



«Через займання оселі після потрапляння уламків опіки отримала 69-річна жінка. Незначні порізи також мають 43-річний та 49-річний чоловіки одного із домоволодінь. Руйнувань зазнали і гаражні приміщення. Знищено два авто», — написав Андрій Нєбитов.

Також він додав, що через атаку агресора пошкоджено приватні садиби ще в одному із районів Київщини. Понівечено крівлю, вікна, сталось займання травʼяного настилу, яке рятувальники оперативно локалізували.
«На місцях падіння уламків працюють екстрені служби. Поліцейські проводять огляд та фіксують наслідки нічного ворожого удару», — додав головний поліцейський столичного регіону.
Нагадаємо, крайній раз ворог завдав по столиці повітряного удару 11 серпня. Тоді уламки ракети впали на територію дитячої лікарні.