Головна НовиниСловаки вирішили допомогти  київським пасажирам
братислава передає києву автобуси

Словаки вирішили допомогти  київським пасажирам

Автор Kashtan News

Місто-побратим поділиться транспортом

Столиця Словаччини Братислава поділиться з Києвом в якості гуманітарної допомоги автобусами для пасажирських пепевезень.

Про це повідомляє КМДА.

«Найближчим часом Братислава передасть Києву 25 міських автобусів у якості допомоги. Зараз їх готують до відправки», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Словаччина – не перша європейська країна, яка висловила готовність надати в користування киянам громадський транспорт. Раніше це вже робили Польща, Німеччина, країни Балтії. 

Однак лише однією кількістю нового пасажирського транспорту на вулицях української столиці поліпшити якість перевезень городян навряд чи можливо. Тут потрібен комплексний підхід, що враховував би кадровий підбір водіїв, розвиток інфраструктури громадського транспорту, посилення контролю за якістю обслуговування пасажирів тощо.

Як повідомлялося, у Києва місцева влада знову задумалася над тим, що вартість проїзду в громадському транспорті треба підвищувати, але це принесе стільки проблем, що простіше  зробити проїзд взагалі безкоштовним.

Вам також може сподобатися