Вищий антикорупційний суд визнав винним нардепа від «Європейської солідарності» Артура Герасимова в тому, що він не вніс у декларацію будинок в Іспанії
Суд звільнив його від покарання через закінчення терміну давності.

Про це інформує Спеціалізована антикорупційна прокуратура.
Герасимову призначили штраф – 51 тисячу гривень, а також позбавили права обіймати певні посади в органах державної влади терміном рік. Водночас нардепа звільнили від покарання через закінчення терміну давності справи.
Як повідомляла раніше прокуратура, народний обранець не вніс до виправленої декларації за 2020 рік відомості про належні йому та його дружині двоповерхове житлове приміщення та паркомісце, розташовані в Іспанії, загальною вартістю 252 тисячі євро, а також про наявність 1 657 доларів США, що були розміщені на рахунках в одному з українських банків.
16 січня НАБУ оголосило Герасимову про підозру.
Kashtan NEWS розповідав: Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) за результатами моніторингу способу життя депутата Київради виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення, які свідчать про його незаконне збагачення на суму майже 8,5 млн гривень. Так, згідно з відомостями, зазначеними в його декларації за 2020 рік, він отримав цю суму в подарунок від матері. Однак НАЗК з’ясувало, що розмір її доходів за останні 22 роки не дозволяв накопичити відповідну суму для такого подарунку. Йдеться про Володимира Слончака.