Головна НовиниРодинний конфлікт: брат пішов із ножем на брата
на київській оболоні брат наніс братові ножове поранення

Родинний конфлікт: брат пішов із ножем на брата

ФОТО: ГУ НП України в м. Києві

Автор Kashtan News

Одного з чоловіків госпіталізували з колото-різаними ранами

На столичні Оболоні поножовщиною закінчилося з’ясування стосунків між двома рідними братам, і, як наслідок, один із чоловіків потрапив до лікарні, а іншому, схоже, доведеться кілька років провести за гратами.

Про це повідомляє ГУ НП України в м. Києві.

«До поліції Києва на спецлінію 102 надійшло повідомлення про те, що в квартирі, на проспекті Володимира Івасюка, лікарі виявили чоловіка із ножовим пораненням грудей», — ідеться в повідомленні.

На місці події правоохоронці з’ясували, що чоловіки посварилися та під час конфлікту старший із братів вдарив молодшого ножем у груди.

Слідчі вилучили з квартири ніж зі слідами крові, який направили на експертне дослідження, а 35-річного потерпілого ушпиталили.

Працівники поліції затримали чоловіка 1984 року народження. Йому оголошено підозру про замах на умисне вбивство.

Нагадаємо, Київський апеляційний суд залишив на 11 років за гратами матір, яка викинула з вікна квартири на восьмому поверсі свого трьохрічного сина.

Вам також може сподобатися