Головна НовиниСтало відомо,  хто із  посадовців КМДА,  яких підозрюють у незаконному збагаченні,  не втратив посади

Стало відомо,  хто із  посадовців КМДА,  яких підозрюють у незаконному збагаченні,  не втратив посади

Фото: скріншот відео "В тіні каштана"

Автор kashtan NEWS

Журналісти ютуб-проєкту «В тіні каштана» дослідили долю одіозних столичних чиновників

Заступника голови КМДА із самоврядних повноважень Володимира Прокопіва,  який став героєм антикорупційного журналістського розслідування  Бігус-інфо, спіймано ще й на брехні. Адже посадовець досі не залишив посаду всупереч своїм запевненням, а навпаки – продовжує формально тримати за собою «крісло», оскільки  не писав відповідної заяви про звільнення.

Про це й не тільки йдеться в останньому цього року підсумковому випуску ютуб-проєкту «В тіні каштана».

Як зазначили медійники, для того, аби з’ясувати подальшу долю Прокопіва, який потрапив у гучний скандал, вони звернулися з офіційним запитом до КМДА і отримали відповідь, яка  суперечить заявами самого посадовця.

«Прокопів Володимир Володимирович відсторонений від виконання роботи за посадою заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень з 22.10.2024 (відповідно до розпорядження Київського міського голови від 22.10.2024 № 976 «Про відсторонення від роботи Прокопіва В. В.»). На час відсторонення від виконання роботи за посадою заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень заробітна плата Прокопіву В.В. не нараховується та не виплачується. Заява Прокопіва В.В. про звільнення на розгляд Київському міському голові не надходила», — йдеться у відповіді КМДА.

Читайте також: «Кролики» з «капелюха» Володимира Прокопіва

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися