Головна НовиниСтолиця шукатиме для «Київтеплоенерго» пів мільярда гривень
Київ шукатиме пів мільярда гривень на підтримку теплоенерго.

Столиця шукатиме для «Київтеплоенерго» пів мільярда гривень

ФОТО: КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Автор Kashtan News

Ми стоїмо на порозі опалювального сезону. Сьогодні на сесії Київради йшлося, в тому числі, й про комунальне підприємство, яке зобов’язано забезпечувати киян теплом та гарячим водопостачанням

Із уст секретаря Київради Володимира Бондаренка прозвучало, що підприємству «Київтеплоенерго», з’ясовується, не вистачає пів мільярда гривень. «Ці кошти будемо шукати осінню», – промовив Бондаренко.

Секретар Київради чомусь не розвинув далі свою думку, в яких саме скарбницях розпочнуть пошуки такої великої суми, що потрібна, очевидно, для успішного проходження опалювального сезону.

Читайте також на сайті kashtan NEWS: Комунальне підприємство КМДА «Київтеплоенерго» оголосило тендер з пошуку нового спеціального тентованого автомобіля для перевезення вантажів, за яке готово викласти 2,5 мільйона гривень.

Вам також може сподобатися