Головна НовиниВідновлення зруйнованого: посадова недбалість призвела до втрати грошей
Недбалість чиновника під час відновлення пошкодженого обстрілами житла спричинила збитки громаді.

Відновлення зруйнованого: посадова недбалість призвела до втрати грошей

ФОТО: kyivcity.gov.ua

Автор Kashtan News

Правоохоронці зясовують обставини події

Столична прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом службової недбалості, яка призвела до розтрати майже мільйона гривень грошей, виділених на відновлення пошкоджених російськими обстрілами двох будинків у Києві.

Про це повідомляє прокуратура Києва.

Як розповіли правоохоронці, у жовтні минулого року між КП «Житлоінвестбуд-УКБ» та приватним підприємством було укладено підрядні договори на виконання відновлювальних робіт — капітального ремонту двох багатоквартирних житлових будинків, на вулиці Межова в Києві, які були пошкоджені внаслідок обстрілу російськими окупантами.

З’ясувалося, що під час укладення підрядних договорів та формування кошторисів робіт посадовець не проконтролював відповідність використаних підрядником матеріалів, конструкцій та виробів вимогам державних стандартів та іншим нормативним документам.

Внаслідок такої недбалості було використано матеріали, технічні характеристики яких не відповідають вимогам державних будівельних норм України.

Відповідно до висновків судових експертиз, територіальній громаді  Києва завдано збитки на суму майже 800 тис. грн.

Слідство триває.

Як повідомлялося, столичні правоохоронці завершили розслідування та передали до суду кримінальне провадження стосовно директора комунального підприємства, чия службова недбалість призвела до розтрати 36 мільйонів гривень на будівництві скандально відомого столичного Подільського мосту.

Вам також може сподобатися