Головна НовиниБудівництво Подільського мосту: за мільйонні розтрати судитимуть директора підприємства

Будівництво Подільського мосту: за мільйонні розтрати судитимуть директора підприємства

Автор Kashtan News

Справу про зловживання передано до суду

Київські правоохоронці завершили розслідування та передали до суду кримінальне провадження щодо директора комунального підприємства, чия службова недбалість призвела до розтрати 36 мільйонів гривень на будівництві скандально відомого столичного Подільського мосту.

Про це повідомляє Відділ комунікації ГУНП у м.Києві.

«Правоохоронці викрили директора комунального підприємства «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» у службовій недбалості, внаслідок якої місцевому бюджету територіальної громади столиці спричинено збитки на суму близько 36,5 мільйона гривень», — йдеться у повідомленні столичної поліції.

Слідством встановлено, що посадовець з грудня 2020 року до травня 2021 року підписав низку актів виконаних будівельних робіт за значно завищеними цінами..

Крім того, комісійні судово-будівельні та судово-економічні експертизи підтвердили завищення витрат будівельних матеріалів, використання нестандартного обладнання для будівництва та різноманітних систем контролю, тощо.

За процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури фігуранту було оголошено про підозру у службовій недбалості, тобто у вчиненні злочину, передбаченому ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України. Матеріали кримінального провадження разом із обвинувальним актом скеровано до суду. Санкція статті передбачає до п’яти років позбавлення волі.

За інформацією правоохоронців, слідчими Подільського управління поліції розпочато низку кримінальних проваджень за фактом розкрадання бюджетних коштів на будівництві Подільського мостового переходу.

Як повідомлялося, правоохоронці оголосили підозру екс-директору КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва», яке займалося  реконструкцією транспортної розв’язки на Поштовій площі.

Вам також може сподобатися