Поліція затримала наркоділків
У Шевченківському районі столиці правоохоронці затримали двох киян, 1985 та 1986 років народження, за збут кокаїну та пігулок MDMA.

Про це повідомляє ГУНП України в м. Києві.
«Організував «бізнес» місцевий мешканець та залучив до справи свого товариша. Спільники фасували наркотичні речовини та реалізовувати з рук у руки. Вартість дози кокаїну становила майже 150 доларів США, а пігулок MDMA до 1000 гривень», — розповіли в поліції.
Правоохоронці зауважили, що наркоділери проводили розрахунки за свій товар виключно готівкою.

Одного із торговців було затримано під час продажу чергової дози наркотику, іншого — за місцем мешкання.
Під час обшуків в оселях фігурантів та у їх транспортних засобах було знайдено та вилучено кокаїн, пігулки MDMA, гроші та електронні ваги.

Наразі тривають заходи щодо встановлення каналів надходження заборонених речовин до столиці.

Нагадаємо, з 14 до 20 серпня столичні патрульні затримали на вулицях Києва 38 осіб, які зберігали, ймовірно, наркотичні речовини.