Українка розбила «нейтральну» росіянку
Перша ракетка України з тенісу Еліна Світоліна обіграла російську «нейтральну» тенісистку Дарію Касаткіну та вийшла до чвертьфіналу турніру серії WTA500 у Вашингтоні.
Про це повідомляє Суспільне спорт.
Як зазначається, Світоліна провела у Вашингтоні перші змагання після Вімблдону.
Українка та «нейтральна» росіянка зустрічалися восьмий раз у кар’єрі. Усі попередні сім матчів, включно з грою на Ролан Гаррос-2023, виграла українка.
У Вашингтоні Світоліна стартувала з перемоги над іншою «нейтральною» тенісисткою – Вікторією Азарєнка. А Касаткіна в першому раунді здолала бельгійку Еліз Мертенс.
Треба зазначити, що матч Світоліна — Касаткіна тривав трохи більше півтори години. Українка протягом поєдинку не втратила жодної своєї подачі і виграла матч з однаковим рахунком у кожному сеті — двічі по 6:2.
Нагадаємо, раніше Еліна Світоліна вдруге в кар’єрі пройшла до півфіналу Вімблдона після перемоги над першою ракеткою світу Ігою Швьонтек за підсумками трьох сетів.