Головна НовиниТоргівля для своїх: керівник комунального підприємства лобіював інтереси друзів

Торгівля для своїх: керівник комунального підприємства лобіював інтереси друзів

ФОТО: ілюстративне, з відкритих джерел

Автор Kashtan News

Бюджет столиці втратив мільйони гривень

Виконувача обов’язки директора одного з комунальних підприємств столиці підозрюють у спричиненні  київській громаді збитків на суму понад 5 млн грн через те, що він створював сприятливі умови для сезонної торгівлі в  місті своїм знайомим підприємцям.

Про це повідомляє прокурутура Києва.

«Згідно з матеріалами слідства  керівник комунального підприємства  у змові з іншими посадовцями організував схему лобіювання інтересів окремих суб’єктів господарювання, з якими раніше укладали  договори на розміщення засобів пересувної та сезонної роздрібної торгівлі в столиці», — йдеться у повідомленні.

Як зазначили у правохоронному органі, після закінчення строку дії цих договорів комунальне підприємство зобов’язано розпочати процедури тендерних закупівель. Однак, з метою збереження місць торгівлі за попередніми суб’єктами господарювання, посадовець вчиняв службове підроблення та укладав додаткові угоди з підприємцями на пролонгацію цих договорів «заднім числом».

За висновком експертів, такими діями  посадовця столичній громаді завдано збитки на суму майже 600 тис. грн. А бюджет столиці не отримав майже 5,7 млн гривень.

У прокуратурі наголосили, що в  межах кримінального провадження правоохоронці провели обшуки в приміщеннях двох департаментів КМДА.

Наразі тривають подальші заходи з викриття інших осіб, причетних до корупційної схеми.

Як повідомлялося, працівники правоохоронних органів столиці провели низку санкціонованих обшуків в офісних приміщеннях кількох підприємств, у тому числі,  Київміськбуді, департаменті КМДА та за місцями проживання осіб, які можуть бути причетними до посадового злочину.

Вам також може сподобатися