Правоохоронці задокументували п’ять фактів незаконного збуту нарковмісного засобу
У Києві викрили чотирьох фармацевтів, які організували незаконний продаж наркотичних засобів через одну з відомих мереж аптек.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.
«Досудовим розслідуванням встановлено, що у трьох аптеках однієї з мереж працівники в порушення встановлених правил відпуску наркотичних засобів та психотропних речовин, здійснювали збут комбінованих наркотичних (психотропних) лікарських засобів, які містять у своєму складі наркотичний засіб – кодеїн, без рецептів та з перевищенням гранично допустимих норм», – ідеться в повідомленні.

Загалом правоохоронці задокументували п’ять фактів безрецептурного збуту препаратів. Під час обшуку з аптек було вилучено 6 680 пігулок, мобільні телефони, ноутбук, комп’ютер, розрахунковий термінал, документацію щодо господарської діяльності, чеки про продаж комбінованих наркотичних (психотропних) лікарських засобів та гроші.

Чотирьом фармацевтам було повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 320 КК України – порушення встановлених правил відпуску наркотичних засобів та психотропних речовин. Санкція статті передбачає штраф до 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт строком до 6 місяців, або обмеження волі строком до 4 років, або позбавленням волі строком до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до 3 років.
Читайте також: Гальма відмовили: у столиці викрито цікаву схему видачі посвідчень водія