Головна НовиниТоргували препаратами з кодеїном без рецепту: у Києві викрили чотирьох працівників аптек
У аптеках продавали без рецепту нарковмісні препарати.

Торгували препаратами з кодеїном без рецепту: у Києві викрили чотирьох працівників аптек

Фото: Київська міська прокуратура

Автор kashtan NEWS

Правоохоронці задокументували пять фактів незаконного збуту нарковмісного засобу

У Києві викрили чотирьох фармацевтів, які організували незаконний продаж наркотичних засобів через одну з відомих мереж аптек.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що у трьох аптеках однієї з мереж працівники в порушення встановлених правил відпуску наркотичних засобів та психотропних речовин, здійснювали збут комбінованих наркотичних (психотропних) лікарських засобів, які містять у своєму складі наркотичний засіб – кодеїн, без рецептів та з перевищенням гранично допустимих норм», – ідеться в повідомленні.

Загалом правоохоронці задокументували п’ять  фактів безрецептурного збуту препаратів. Під час обшуку з аптек було вилучено  6 680 пігулок, мобільні телефони, ноутбук, комп’ютер, розрахунковий термінал, документацію щодо господарської діяльності, чеки про продаж комбінованих наркотичних (психотропних) лікарських засобів та гроші.

Чотирьом фармацевтам було повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 320 КК України – порушення встановлених правил відпуску наркотичних засобів та психотропних речовин. Санкція статті передбачає штраф до 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт  строком до 6 місяців, або обмеження волі  строком до 4 років, або позбавленням волі  строком до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю  строком до 3 років.

Читайте також: Гальма відмовили: у столиці викрито цікаву схему видачі посвідчень водія

Вам також може сподобатися