Містяни розпочали збір підписів
Мешканці Києва вкотре закликають міську владу припинити ганебну практику зупинки громадського транспорту під час оголошення повітряних тривог у столиці.
Відповідна петиція з цього приводу зареєстрована на офіційному сайті Київради.
Як пояснюють автори звернення, вже більше 2-х років у Києві зупиняють весь наземний транспорт під час повітряних тривог, хоча при цьому продовжують їздити маршрутки, таксі, приватний транспорт.
На переконання підписантів, це призводить до занепаду громадського транспорту, втрачання коштів міським бюджетом, запізнення людей на навчання/роботу і того, що містяни більше витрачають грошей на пересування містом.
Як впевнені ініціатори звернення, Київ вже добре прикритий ППО, в місто повернулося дуже багато людей і тривог стало менше. Ба більше! З 8 березня відкрили навіть станцію метро «Дніпро».
«І до речі, — зауважили кияни, — Київ — це єдине місто в Україні, де зупиняється громадський транспорт під час повітряних тривог».
У контексті викладеного слід зауважити, що жителі міста вже не перший раз збирають підписи зі зверненням до очільників міста з вимогою щодо скасування зупинок громадського транспорту під час оголошення повітряних тривог у столиці, але всі вони залишаються проігнорованими владою.
Нагадаємо, мешканці столиці закликають міську владу припинити небезпечну практику перекриття під час повітряних тривог Дарницького мосту, а також з метою зменшення заторів у місті відкрити рух Південним мостом.
Як повідомлялося, кияни зібрали підписи до влади міста з закликом встановити контроль за графіком руху пасажирського транспорту.
Більше новин, фото та відео у Телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в Телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в Телеграмі.