Головна НовиниУ Дарницькому районі ліквідували стихійну торгівлю біля метро «Харківська» та «Позняки»
Підземні переходи біля метро "Харківська" та "позняки" звільнили від незаконних торгових точок та привели до належного санітарного стану.

У Дарницькому районі ліквідували стихійну торгівлю біля метро «Харківська» та «Позняки»

Автор kashtan NEWS

Підземні переходи звільнили від незаконних торгових точок та привели до належного санітарного стану.

У Києві ліквідовано осередки несанкціонованої торгівлі біля станцій метро «Харківська» та «Позняки».

Рейд було здійснено в п’ятницю, 10 листопада, силами відділу контролю за благоустроєм та охорони навколишнього природного середовища апарату Дарницької райдержадміністрації спільно з працівниками Дарницького управління ГУ НПУ у м. Києві та комунальниками.

Підземні переходи та територію навколо входів до метро звільнили від незаконних торгових точок та привели до належного санітарного стану.

Як зазначили у Дарницькій РДА, під час повітряних тривог підземні переходи використовуються як укриття, тому постійне підтримання їх у належному стані та недопущення їх захаращення є необхідним для збереження життя та здоров’я людей.

Читайте також: Стало відомо, на що найбільше скаржаться кияни.

Вам також може сподобатися