Підземні переходи звільнили від незаконних торгових точок та привели до належного санітарного стану.
У Києві ліквідовано осередки несанкціонованої торгівлі біля станцій метро «Харківська» та «Позняки».
Рейд було здійснено в п’ятницю, 10 листопада, силами відділу контролю за благоустроєм та охорони навколишнього природного середовища апарату Дарницької райдержадміністрації спільно з працівниками Дарницького управління ГУ НПУ у м. Києві та комунальниками.


Підземні переходи та територію навколо входів до метро звільнили від незаконних торгових точок та привели до належного санітарного стану.
Як зазначили у Дарницькій РДА, під час повітряних тривог підземні переходи використовуються як укриття, тому постійне підтримання їх у належному стані та недопущення їх захаращення є необхідним для збереження життя та здоров’я людей.
Читайте також: Стало відомо, на що найбільше скаржаться кияни.