Головна НовиниУ ДСНС закликали поїти водою бездомних тварин
бездомні тварини спека поради дснс

У ДСНС закликали поїти водою бездомних тварин

ФОТО: ДСНС України

Автор Kashtan News

Собаки та коти переносять спеку гірше, ніж люди

Рятувальні служби закликали киян уважніше пильнувати за своїми чотирилапими улюбленцями під час літньої спеки.

«Вони переживають спеку гірше за нас! Не залишайте їх у закритих авто, навіть на декілька хвилин! Це може призвести то трагічних випадків!», – звернулося до мешканців столиці Головне управління ДСНС у м.Києві.

Рятувальники нагадали, що за вуличної температури +28 у зачиненій автівці температура за пів години досягає +48 градусів.

Також у ДСНС нагадали господарям домашніх улюбленців, що у поїлці для тварини завжди має бути вода.

«А якщо гуляєте на вулиці, пригостіть водичкою і бездомних друзів наших менших, бо в них немає кому налити водички», – закликали рятувальники.

Нагадаємо, минулого тижня київські поліцейські врятували від голодної смерті кота, який два тижні провів на зачиненому балконі.

Вам також може сподобатися