Головна ЕкологіяУ КМДА закликали киян відмовитися від поїздок на авто

У КМДА закликали киян відмовитися від поїздок на авто

Фото: Freepik

Автор Kashtan News

Сьогодні, 22 вересня, відзначається Всесвітній день без автомобілів

Міська держадміністрація Києва закликала мешканців та гостей столиці за можливості відмовитися від поїздок на авто у Всесвітній день без автомобілів.

Це свято відзначається у всьому світі 22 вересня.

Директор Департаменту захисту довкілля КМДА Олександр Возний зазначив, що частка викидів в атмосферу від автотранспорта у великих містах України становить приблизно 80-85%.

«У Києві цей показник навіть більший, зважаючи на кількість авто на вулицях. Нагадаю, в будні це понад мільйон автомобілів. Звісно, один день без авто не змінить ситуацію, утім це гарний привід замислитися, яким було б наше місто без такої кількості машин. А ще – бодай частково відмовитися від автомобілів, обравши більш екологічні варіанти: громадський транспорт, електросамокати, піші прогулянки або велосипеди», – сказав він.

Утім, як повідомляв раніше Каштан.NEWS, за підрахунками транспортного експерта Дмитра Гречка, у Києві наразі фактично існує лише один безпечний веломаршрут із спальних районів до центру міста – «Троєщина-центр».

Читайте також: Кияни пропонують створити велодоріжки на жвавому мосту

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися