Нападника утримували, аж доки не прибув поліцейський патруль
У столиці двоє перехожих затримали чоловіка, який побив жінок на вулиці Остафія Дашкевича та намагався їх пограбувати.
Про це повідомили у патрульній поліції Києва.
«Поліцейські отримали повідомлення про неадекватного чоловіка, який побив жінок та намагався забрати їхні особисті речі. Прибувши на місце, інспектори виявили потерпілих та двох чоловіків, які тримали нападника», – йдеться у повідомленні.
Патрульні поліцейські викликали слідчих і передали їм нападника для надання правової кваліфікації його діям.
«Дякуємо містянам, що не пройшли повз. Пам‘ятайте, ваша небайдужість може врятувати комусь життя!» – зазначили у поліції.
Нагадаємо, у Києві судитимуть чоловіка, який знущався над старенькою матір’ю.