Двоколесні транспортні засоби зіткнулися в забороненому місці
У Шевченківському районі столиці на пішохідному переході зіткнулися скутер і електросамокат, через що один із керманичів отримав тілесні ушкодження.
Про це повідомляє Патрульна поліція.
«Прибувши на місце, поліцейські виявили учасників — водіїв скутера та електросамоката. Попередньо інспектори встановили, що керманичі не поділили пішохідний перехід, внаслідок чого між ними сталося зіткнення», — повідомили правоохоронці.
Як розповіли поліцейські, для власника самоката довелося викликати швидку.
Надалі з’ясуванням усіх обставин події займатимуться слідчі Шевченківського управління поліції. Однак потрібно зауважити, що двоколесні транспортні засоби водії повинні переправляти пішки через пішохідний перехід, а не їхати ним.
Як повідомлялося, у Святошинському районі столиці 28 вересня ввечорі через перевищення швидкості сталося зіткнення чотирьох легковиків, внаслідок чого загинуло двоє людей, ще двоє отримали тілесні ушкодження.