19 серпня відзначається День безпритульних тварин
Активісти столичного Центру захисту тварин створили чат-бот, за допомогою якого можна прилаштувати чотирилапого у добрі руки.
Про це вони повідомляють на своїй сторінці в соцмережі.
«Його завдання — спростити прилаштування тварин у родини, зробити його зручнішим для тих, хто хоче забрати тварину з притулку», — йдеться в повідомленні.
Для того, щоб скористатися чат-ботом, необхідно знайти його в месенджері «Телеграм», уписавши в пошук «TinPet».
Після цього потрібно зареєструватися, створивши аккаунт одно з двох типів: для пошуку улюбленця або для пошуку домівки для тварини.
Так, зокрема, для створення аккаунта потенційний господар має ввести своє імя, контактний телефон, завантажити фото, дати приблизний опис тварини, яку б хотів узяти в родину. Для аккаунта другого типу — для пошуку домівки для тварини — треба ввести кличку чотирилапого, імя контактної особи, номер телефону, завантажити фото тварини.
Важливо, що користуватися сервісом можуть представники інших притулків, розміщувати там своїх підопічних, що спростить адаптацію тварин.
Водночас активісти зауважили, що поки чат-бот працює в тестовому режимі, і через технічні особливості месенджера один користувач може завантажити лише три фото.
Нагадаємо, в Солом’янському районі Києва невідомі намагалися отруїти котів. Поліція відкрила кримінальне провадження.