Жінка засуджувала дії влади та ЗСУ
Київська міська прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно мешканки Києва, викладачки одного із вишів столиці, яка виправдовувала збройну агресію російської федерації проти України, розпочату в 2014 році, та заперечувала тимчасову окупацію частини території України.
Про це повідомляє прокуратура Києва.
У відомстві зазначили, що за даними слідства, у березні 2023 року 62-річна доцентка кафедри одного зі столичних університетів під час проведення навчального заняття в режимі відеозв’язку висловила студентам своє бачення подій в Україні.
Зокрема, в своїх висловах уродженка Республіки Білорусь звинувачувала Президента України у непідписанні Мінських угод, що, на її думку, стало причиною війни, а напад країни-агресора на Україну назвала «випереджаючим ударом». Водночас вона звинувачувала українські війська у «обстрілах Донбасу» впродовж останніх дев`яти років та заперечувала тимчасову окупацію території Донецької області.
Під час слідства свою вину обвинувачена визнала повністю, нині її звільнено з посади.
Нагадаємо, Подільський районний суд Києва засудив до півтора року позбавлення волі відомого київського колекціонера й торговця антикваріатом Юрія Покраса за поширення забороненої комуністичної символіки у соцмережах.