Ініціатор застілля п’ять разів ударив гостя ножом
Поліція затримала чоловіка, який зарізав свого гостя під час застілля у Солом’янському районі столиці.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.
Правоохоронці встановили, що потерпілий перебував у гостях у свого знайомого у квартирі, на вулиці Івана Неходи.
«Оперативники з’ясували, що між 56-річним господарем оселі та 52-річним гостем виник словесний конфлікт. Невдовзі п’яна суперечка двох чоловіків переросла у жорстоке вбивство: власник квартири схопив ножа та п’ять разів вдарив товариша», – розповіли у поліції.
Поліція вилучила речовий доказ і затримала господаря квартири.
«Слідчі за процесуального керівництва Солом’янської окружної прокуратури оголосили затриманому про підозру за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України – умисне вбивство. Санкція статті передбачає від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі. Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою», – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, у понеділок, 28 серпня, столичні поліцейські врятували іноземця, який намагався переплисти Дніпро у масці Бетмена.