Головна НовиниУ Києві затримали водія тролейбуса, який перевозив пасажирів під наркотиками
п'яний водій трлейбуса київ

У Києві затримали водія тролейбуса, який перевозив пасажирів під наркотиками

Фото: ГУ НП України в м.Києві

Автор Kashtan News

Чоловік визнав, що напередодні вживав марихуану

Київські правоохоронці склали протокол на водія тролейбуса, який перевозив пасажирів, перебуваючи в стані наркотичного сп’яніння.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції Києва.

Інцидент стався в Деснянському районі. Спочатку чоловік заявив, що не вживав жодних заборонених речовин: за його словами, він лише випив напередодні пива. Однак у перебігу розмови з поліцейськими, які помітили в нього ознаки наркотичного сп’яніння, водій визнав, що курив марихуану, але стверджував, що це відбувалося «вчора».

Від проходження медичного огляду чоловік відмовився. Поліцейські склали на порушника протокол за ч. 1 ст. 130 (керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП та відсторонили його від керування.

«Друзі, вкотре нагадуємо: побачили водія, який надає послуги з перевезення з ознаками сп’яніння або  порушує ПДР — телефонуйте на лінію 112», – закликають у патрульній поліції.

Нагадаємо, в Києві судитимуть злочинне угрупування, яке займалося збутом вибухових пристроїв, амфетамінів та фальшивих доларів США.

Як повідомляв раніше «Каштан NEWS», у Деснянському районі столиці працівники поліції затримали наркокур’єра, який розповсюджував синтетичні наркотики.

Вам також може сподобатися