Чоловік визнав, що напередодні вживав марихуану
Київські правоохоронці склали протокол на водія тролейбуса, який перевозив пасажирів, перебуваючи в стані наркотичного сп’яніння.
Про це повідомляє пресслужба Нацполіції Києва.
Інцидент стався в Деснянському районі. Спочатку чоловік заявив, що не вживав жодних заборонених речовин: за його словами, він лише випив напередодні пива. Однак у перебігу розмови з поліцейськими, які помітили в нього ознаки наркотичного сп’яніння, водій визнав, що курив марихуану, але стверджував, що це відбувалося «вчора».
Від проходження медичного огляду чоловік відмовився. Поліцейські склали на порушника протокол за ч. 1 ст. 130 (керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП та відсторонили його від керування.
«Друзі, вкотре нагадуємо: побачили водія, який надає послуги з перевезення з ознаками сп’яніння або порушує ПДР — телефонуйте на лінію 112», – закликають у патрульній поліції.
Нагадаємо, в Києві судитимуть злочинне угрупування, яке займалося збутом вибухових пристроїв, амфетамінів та фальшивих доларів США.
Як повідомляв раніше «Каштан NEWS», у Деснянському районі столиці працівники поліції затримали наркокур’єра, який розповсюджував синтетичні наркотики.