Найбільше захворюваність зросла серед дітей
За третій тиждень року рівень захворюваності на грип та ГРВІ в столиці зріс на 8,6 відсотка й становить 7 885 осіб.

Про це повідомляє Київський міський центр контролю та профілактики хвороб.
Серед тих, хто захворів із 13 до 19 січня, 4169 дітей (+14,8% у порівнянні з попереднім тижнем), із них 2039 школярів та 1212 дітей, які відвідують дитячі дошкільні заклади.
Кількість випадків серед дорослих за цей період становить 3716 (+2,4 % у порівнянні з попереднім тижнем).
За тиждень із грипом та ГРВІ було госпіталізовано 83 дорослих та 186 дітей.
«Тижневий інтенсивний показник захворюваності нижче епідемічного порогу у 3 рази», – повідомили в КМЦ КПХ.
Читайте також: У ДСНС розповіли, скільки надзвичайних ситуацій сталося в Києві за тиждень
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.