Головна НовиниУ Києві зростає захворюваність на COVID-19
У Києві збільшується кількість хворих на ковід.

У Києві зростає захворюваність на COVID-19

Фото: Freepik

Автор kashtan NEWS

П’ятеро людей померло  від хвороб дихальних шляхів

Упродовж минулого тижня в українській столиці зафіксували продовження поступового зростання сезонних респіраторних захворювань серед мешканців столиці.

Про це повідомляє «Київський міський центр контролю та профілактики хвороб МОЗ».

«У Києві за 43-й тиждень 2023 року зареєстровано 12 992 нових випадки захворювання на грип і ГРВІ, зокрема на COVID-19», — повідомили в медичні установі.

Як зазначили медики, тим не менше  рівень захворюваності у столиці нижчий епідемічного порогу на 44,9% відсотка.

Загалом, наголосили в Центрі, в столиці, порівняно з попереднім тижнем, спостерігається зростання захворюваності на 1,8 відсотка в дорослих. Так, дорослих захворіло 5 874 (зростання на 13%), дітей — 7 118 (зниження на 5,9%).

Водночас хворі діти становлять 54,8 відсотка від загальної кількості (на попередньому тижні цей показник становив 59,3%). Захворюваність серед дітей шкільного віку знизилась на 19,8 відсотка. Зокрема, серед школярів зареєстровано 3 342 випадки.

Також порівняно з попереднім тижнем дещо знизилась загальна кількість госпіталізованих осіб серед хворих на грип і ГРВІ: до столичних медзакладів за останній тиждень потрапили 252 особи, 149 із них – діти.

Крім того, на COVID-19  минулого  тижня  захворіло  868 осіб, з яких —  59 дітей віком до 17 років. Із  загальної кількості  хворих  на коронавірус було госпіталізовані 126 осіб, із яких 39 дітей. Наразі у відділенні реанімації та інтенсивної терапії перебувають 17 пацієнтів, зокрема  дитина. Водночас минулого тижня зареєстровано п’ять летальних випадків.

Як повідомлялося, за 42-й тиждень 2023 року в Києві зареєстровано 12 760 нових випадків захворювання на грип та ГРВІ, в тому числі на COVID-19.

Вам також може сподобатися