Виставка триватиме до кінця року
У п’ятницю, 6 жовтня, у Національному музеї історії України відкриється виставка «На зв’язку!».

Проєкт присвячено засобам зв’язку та їхньому впливу на різні сфери життя людей у контексті світової історії та історії України з кінця XVIII до початку XXI століть.
«В експозиції можна буде побачити старовинні листи, листівки, телефонні й телеграфні апарати, таксофон, що стояв у Києві на Подолі у 1990-х роках, почути переговори по російській рації Р-168, що була знята нашими військовими з російської командно-штабної машини, знищеної у боях під Києвом у 2022 році. Також на виставці можна буде відвідати «кабінет Стіва Джобса», де можна сфотографуватись за столом відомого винахідника», – розповіли в музеї.
Виставка працюватиме у приміщенні Національного музею історії України (вул. Володимирська, 2) з 6 жовтня до кінця року. Відвідати її можна буде щодня з 10:00 до 18:00 (каса музею працює до 17:00).
Вхід на виставку за загальним квитком до музею – 100 грн, для школярів, студентів та пенсіонерів – 50 грн.
Читайте також: Посеред Києва на день виникло середньовічне містечко (ФОТО).