Головна СпортСтоличне «Динамо» уклало контракт із запорізьким футболістом
Динамо Київ уклало контракт з вихованцем запорізького клубу.

Столичне «Динамо» уклало контракт із запорізьким футболістом

Фото: ФК «Динамо» Київ

Автор kashtan NEWS

Договір діятиме кілька років

Київський футбольний клуб «Динамо» уклав новий контракт із центральним півзахисником клубу Володимиром Бражком, вихованцем запорізької футбольної школи.

Про це повідомляє офіційний сайт столичного футбольного клубу.

Як зазначили динамівці, нова угода з Бражком розрахована на п’ять років і діятиме до літа 2028 року.

Варто нагадати, що Бражко перейшов до «Динамо» у віці 13 років із запорізької команди  «Металург». Дебютував за молодіжку  «біло-синіх» 27 квітня 2019 року в  матчі «Арсенал-Київ» – «Динамо» (1:3).

Минулого сезону Бражко грав на правах оренди за луганську «Зорю», де був основним гравцем і зіграв 29 матчів, у яких забив 7 м’ячів.

У нинішньому сезоні Бражко зіграв за «Динамо» в Чемпіонаті України 6 матчів та вже забив три голи.

Як повідомлялося, чинний володар Кубка України з футболу київське «Динамо» достроково завершило свої виступи в УПЛ, поступившись «Оболоні» з рахунком 1:0. 

Вам також може сподобатися