Художній витвір з’явився після деокупації Гостомеля
У Національному заповіднику «Києво-Печерська лавра» виставлено на показ демонтований під Києвом фрагмент стіни з роботою видатного британського стритарт-митця Бенксі.
Про це повідомляє пресслужба заповідника.
Варто нагадати, що малюнок зʼявився на зруйнованому російськими ракетами будинку в Гостомелі. На графіті зображена жінка в халаті та з бігуді на голові, яка стоїть на стільці перед спаленим вікном із вогнегасником та в протигазі. Жінка ніби готова загасити вогонь, який розпалила росія, напавши на українців, що мирно жили своїм життям.
Цей малюнок став одним із символів спротиву і відродження. Проте, ця історія могла закінчитися інакше — фрагмент стіни з роботою намагалися вкрасти, на щастя, її вдалося зберегти.
Нагадаємо, у неділю, 10 листопада, Національний музей історії України запрошує маленьких киян на новий майстерклас «Основи петриківського розпису».
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.